Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ Volkswagen Passat залишає автомобільний ринок

Volkswagen Passat залишає автомобільний ринок

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

У січні цього року стало відомо, що популярний автомобіль має намір залишити американський ринок седанів. Таке рішення пов’язане з низьким попитом на європейському ринку та не втішною статистикою продажів.

У порівнянні з конкурентом Тойотою Камрі, продаж якої близько 300 тисяч авто в рік, Volkswagen продає всього 120 тисяч автомобілів. Проте шанувальникам Passat засмучуватися не варто, як повідомляє ЗМІ, автомобіль повернеться до 2023 зовсім інший.

У сьогоднішній статті автосервіс Еталон AutoGlass розповість, чого слід очікувати від німецької марки та що цікавого готує нам автоконцерн Volkswagen.

Не знаєте, де в Одесі замінити лобове скло чи відремонтувати сколи та тріщини? Приїжджайте в Еталон AutoGlass. Ми цінуємо кожного клієнта та надаємо кращу роботу за короткий час.

volkswagen-passat-is-leaving-the-automobile-market (4)

Спецверсія 1973

Фінальну серію Limited Edition випустять в обмеженій кількості – лише 1973 автомобілі. Чому 1973 запитаєте Ви? Відповідь очевидна, цей номер не просто цифри, а рік випуску першого авто.

Слід зазначити:

  • від іспанського Passat перекладається як вітер;
  • дизайн кузова створив знаменитий італійський дизайнер;
  • користується великою популярністю серед німецьких спецслужб.

Епоха легенди добігає кінця, тому виробник випустить фінальну серію з різними кольорами кузова та магією чисел з особливим значенням для марки. Під кожною цифрою зашифрована спеціальна дата, наприклад, 615 означає – 6 поколінь.

volkswagen-passat-is-leaving-the-automobile-market (1)

Нове – забуте старе

Ювілейні моделі не змінять свій вигляд до невпізнавання, і все залишиться в дусі Passat, крім ексклюзивних деталей. Збоку сидінь додадуть рік 1973, де місце для підсклянників буде незвичайний атрибут – карта та позначення фабрики у вигляді круглого значка Volkswagen.

Про технічну частину інформації поки що немає, але скоріше всього все залишиться незмінним. Спеціальна серія не випускатиметься з метою продажу, вона розрахована для шанувальників, цінителів та колекціонерів марки.

volkswagen-passat-is-leaving-the-automobile-market (2)

Що нового Еталон AutoGlass ?

Слідкуйте за новинами автосервісу Еталон AutoGlass, і не забувайте вчасно міняти лобове скло, усувати сколи та тріщини, а також позбавлятися можливих подряпин, сколів та інших пошкоджень шляхом обклеювання захисною плівкою.

Про переваги доступних послуг та нашими роботами Ви можете ознайомитись на сайті.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 34г! У попередній статті, автосервіс Еталон AutoGlass розповідав про очікувану новинку Audi Q9.

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ ЗСУ! ПІДТРИМУЄМО ОДИН ОДНОГО! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ! ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!

care hands with ukraine flag in heart shape

Також, вам буде цікаво ...

a-racetrack-ride-boosts-a-person-s-mood-twice-as-much-as-cardio-training (3)
Поїздка гоночною трасою підвищує настрій людини вдвічі сильніше, ніж кардіо-тренування

Багато хто полюбляє розігнатися на своєму автомобілі, але сплачувати штраф за перевищення швидкості нікому не хочеться. Тим паче це небезпечно для Вас та інших учасників

Читати ...