Головна \ Новини \ Вплив температури на ремонт сколів і тріщин

Вплив температури на ремонт сколів і тріщин

Такі пошкодження, як сколи та тріщини на лобовому, виникають практично у кожного водія. І тут же виникає питання «Коли і де виконати ремонт сколів і тріщин?». Хтось довірить цю процедуру спеціалізованим сервісам. Інші ж візьмуться за самостійний ремонт пошкоджень лобового скла. Але, яким б не був «шлях» проведення ремонту сколів, є певні температурні нюанси. Про них коротко сьогодні поговоримо.

Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) якісно виконає ремонт сколів в Одесі. Достатньо зателефонувати для попереднього запису або залишити заявку на сайті. Результати наших послуг можна подивитися в розділі «Наші роботи» і соцмережах Facebook та Instagram.

І в нашій практиці більшість тріщин відремонтовано без свердління.

Температура лобового і ремонт сколів

При будь-яких ремонтних роботах лобового скла насамперед потрібно «привести» температуру у відповідність. Адже головна причина появи тріщин на місцях сколів саме температурні перепади.

Також звернемо Вашу увагу і мийку автомобіля. В особливо спекотні дні безпосередньо перед заїздом на мийку залиште авто в тіні на невеликий час.

А ще нашими клієнтами стали автовласники, які необдумливо почали мити своє авто на березі річки. Тріщини, що утворилися в більшості випадків привели до заміни автоскла.

Будьте завбачливі!

Отже, в теплу пору року дати склу трохи охолонути. Тому як надлишково перегріте скло значно ускладнює ремонтні роботи. У такому випадку заповнювати сколи та тріщини на розпаленілому склі заборонено.

Для тих, хто самостійно виконує ремонт сколів, це, звичайно ж, не проблема. А ті, хто користується послугами спецсервісів, повинен звернути на це увагу!

Бажання швидше відновити лобове скло і швидше отримати гроші нерідко призводить до поспіху. Крім детального огляду місця пошкодження, необхідні також підготовчі роботи. І одними з перших – відновлення температурного режиму автоскла.

Аналогічна ситуація відбувається і в холодну пору при мінусових температурах. Не встигнувши дати нагрітися лобовому в опалювальному приміщенні спецсервісу, майстри миттєво приступають до ремонту сколів. Звичайно, практично кожен водій включає опалювальні прилади та лобове прогріте. Однак, зайві 10-15 хвилин перед ремонтом допоможуть автосклу рівномірно прогрітися.

Додатковий прогрів при ремонті відколів і тріщин

Відомо, що при незначному нагріванні прискорюється процедура заповнення тріщин полімером. І тут основним фактором є рівномірне поширення тепла по лобовому. Дуже важливо прогрів робити поступово, не викликаючи температурних перепадів.

Зауважимо, що в нагрітому стані пошкодження автоскла також розширюються. І ступінь заповнення їх полімером неможливо оцінити. Таким чином, передчасне проведення полімеризації призведе до небажаних результатів.

Також, важливо кінцеву обробку відремонтованого автоскла проводити тільки при охолодженні його до нормальної (кімнатної) температури.

Якісний ремонт сколів і тріщин в Одесі

Якщо Ви не хочете вникати в тонності ремонту сколів, зверніться в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Наш багаторічний досвід і якісні полімери повернуть лобовому Вашого авто колишній вигляд.

Також, вам буде цікаво ...