Головна \ Новини \ Всім відоме автоскло Fuyao

Всім відоме автоскло Fuyao

Практично кожен автовласник знає про китайське автоскло Fuyao. Їх відмітною властивістю прі не великому ціннику є бездоганна якість. Автоскло Fuyao можна зустріти на досить великій кількості транспортних засобів. Чим обумовлена така широка присутність на світових ринках? Адже досвід компанії трохи більше ніж 30 років.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-2

Автоскло з логотипом FY

Кожне автоскло компанії Fuyao піддається серйозним процедурам оцінки кінцевої якості. А її продукція відповідає стандартам ISO 9002, QS-9000, VDA6.1 і ISO 14000. Природно, маючи сертифікати якості.
Внаслідок цього китайський скловиробника став одним з провідних постачальником OEM-автоскла. До того ж, отримавши визнання від світових автовиробників.

Замовляйте оригінальне автоскло Fuyao в автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Виконуємо також заміну автосткла та ремонт сколів і тріщин.

Кожне 4-е авто має автоскло Fuyao

20 млн. Автоскла, з яких 25-30% поставляється на вторинний ринок (ARG). Це основні показники продажів компанії. І не тільки за рахунок ринку Китаю (зростаючого не по днях, а по годинах 😊).

До речі, на ринку Китаю Fuyao займає лідируюче положення.

Провідні світові автогіганти комплектують свої авто цими стеклами. Серед них BMW, Ford, GM, Jaguar, Mercedes-Benz, Volvo. Тут же і представники альянсу PSA разом з VAG’овской групою. А також багато азіатських автовиробники – Isuzu, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Toyota і т.д.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-3

З історії компанії

Корпорація FYG (Fuyao Glass Industry Group CO. LTD) почала свою діяльність в 1987 році. Сьогодні її виробничі потужності мають широку географію. 15 міст Китаю і десяток зарубіжних країн – США, Японія, Німеччина, Південна Корея і т.д.

Зауважимо, що в 2016 році в Морейн (штат Огайо, США) компанія Fuyao побудувала «з нуля» і запустила новий завод.

На даний момент він один з найбільших в світі по виробництву автоскла. Понад 400 млн. Дол інвестицій і робочі місця для 2400 співробітників. Цей «внесок» Китаю є зразковим прикладом економічного розвитку.

Маючи власні науково-дослідні центри, персонал компанії вже давно «перевалив» за 25 тисяч співробітників.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-4

Асортимент продукції Fuyao

Звичайно, що серед продукції китайського скловиробника можна знайти абсолютно будь-яке автоскло. І з найширшим «функціоналом». Від вбудованих антен, обігріву та захисту від ІЧ та УФ-випромінювання до енергозберігаючого автоскла з гідрофобними покриттями. Особливе місце займають панорамні люки на дахах автомобілів.

Автоскло Fuyao цінують також за високі показники шумоізоляції і удароустойчивости. А це одні з головних «складових» комфортної та безпечної поїздки на автомобілі.

Автоскло Fuyao в Одесі

Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) пропонує Вам автоскла Fuyao за приємними цінами.

В наявності лобові, бокові і заднє скло для багатьох автомобілів. Також зробимо заміну автоскла і якісне тонування автоскла плівками Llumar і UltraVision.

Переконайтеся в якості наших послуг, відвідавши розділ «Наші роботи» і сторінки соцмереж Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...