Главная \ Новини \ Виробництво автомобілів у Європі може впасти на третину через енергетичну кризу

Виробництво автомобілів у Європі може впасти на третину через енергетичну кризу

На сьогодні такі країни, як: Німеччина, Великобританія та Італія входять в першу трійку по виробництво автомобілів. Однак, нинішня ситуація може призвести до серйозних проблем, скорочення виробництва на 40% до кінця четвертого кварталу наступного року.

Так вважає дослідницька компанія S&P Global Mobility. В чому причина таких зауважень, та чи є план «Б» в даній ситуації – розповість автосервіс Еталон AutoGlass, поїхали.

virobnicztvo-avtomobiliv-u-єvropi-mozhe-vpasti-na-tretinu-cherez-energetichnu-krizu-

Основні факти

  1. По перше,  пандемія Ковід-19 спричинила проблеми в автомобільній галузі, що стосується постачання чіпів.
  2. Підтримка України з боки Європи викликала на себе стрімке зростання вартості енергоносіїв та ймовірні наслідки відключення енергії.
  3. Як наслідок, великі ціни, прийдешній зимній період можуть спричинити зростання вартості на авто в діапазоні від €687 до €773.
  4. Раніше Європа виготовляла близько 4-4,5 млн авто у квартал. Однак, відтепер доведеться скоротити випуск до 2,75-3 млн машин.
  5. Така ситуація вплине не лише на авто виробництво, але й на постачання запчастин у всьому світі. До енергокризи ситуація з витратами на комунальні послуги, газ були близько 50 – ти євро при виробництві вартості одного автомобіля. Але відтепер ціна збільшилась майже у два рази, та складає 687-773 євро на автомобіль. 

Аналітики вважають, що підвищення перекласти на покупців не можливо, оскільки вони й так зіткнулися з подорожчанням на продукти харчування, високою інфляцією і рядом інших проблем.

Збираєтесь в Європу? – Подбайте про свій автомобіль разом з Еталон AutoGlass, сколи, тріщини на лобовому склі усунемо швидко та без зайвих проблем. У запобіганні штрафів, краще все зробити за прийнятну ціну та швидко у нас.

virobnicztvo-avtomobiliv-u-єvropi-mozhe-vpasti-na-tretinu-cherez-energetichnu-krizu-

Альтернативні рішення

Не дивлячись на пандемію та ряд інших фактів загострення проблеми відбулося, коли Росія напала на Україну. ЄС прийняв на себе удар у вигляді скорочення постачання газу і довелося шукати інші джерела постачання, щоб обійти ситуацію.

На даному етапі члени та президент Європейської комісії обговорюють різні альтернативи, як впоратися з різким енергетичним дефіцитом, тим самим запровадити індивідуальну цінову політику, яка використовується для виробництва електроенергії.

З нами вигідно

Ми виконуємо ремонт на різні моделі в тому числі й преміум.

Не зволікайте, телефонуйте в автосервіс Еталон АвтоГласс та пам’ятайте це Ваша безпека та пасажирів.

У попередній статті ми розповідали в яких європейських країнах обов’язково перевзуватися на зимову гуму

Ми знаходимось за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г. Бережіть себе та своїх близьких! Все буде Україна!

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...