Головна \ Новини \ Взуття по сезону для автомобіля

Взуття по сезону для автомобіля

З настанням холодів кожному автовласнику потрібно задуматися про зміну сезонних шин. Перевзування шин – важливий пункт в експлуатації та підтримки будь-якого автомобілю в належному стані.

У сьогоднішній статті автосервіс ЕталонАвто Глас розповість: чим відрізняються літні шини від зимових, чому необхідна заміна та який кращий період для їх заміни?

У чому ж відмінність?

До ключових відмітних та особливостей зимової гуми від літньої відноситься:

  • Перша візуальна відмінність це різний малюнок протектора та хімічний склад. Як правило, зимові шини, мають глибокий і повністю симетричний малюнок протектора.
  • Зимові шини зберігають еластичність при низькій температурі, та не тверднуть на морозі.
  • Зимовий варіант має спеціальні металеві шипи. Вони забезпечують краще зчеплення з дорожнім покриттям під час ожеледиці.
  • Основне завдання літніх шин, як на сухому, так і мокрому асфальті, забезпечити автомобілю максимальне зчеплення з дорогою.
vzuttya-po-sezonu-dlya-avtomobilya-2

Міняти чи не міняти?

Над цим питанням замислюються багато автовласників, особливо на півдні, адже температура в зимовий період може бути плюсовою та гострої потреби міняти, гуму немає. Можна заощадити гроші, час і зайві клопоти ні до чого вважають багато автолюбителів. Однак, варто прислухатися до фахівців і поміняти шини по сезону.

І ось кілька аргументом навіщо:

Літні шини при низькій температурі втрачають еластичність і стають жорсткими, роблячи автомобіль не керованим.

Гума не по сезону може призвести до негативних наслідків і витратами на ремонт.Наприклад, на дорозі вкритій шаром снігу або крижаною скоринкою при швидкості 50 кілометрів на годину, для зимової гуми показник довжини гальмівного шляху становить 31-35 метр. При тих же умовах тільки на літній гумі гальмівний шлях складе 62 метри.

У разі якщо автомобіль застрахований, страхова компанія може відмовити у виплаті, якщо на момент страхового випадку в автомобіля була гума не по сезону.

vzuttya-po-sezonu-dlya-avtomobilya-3

Кращий період для заміни

Потрібно орієнтуватися на погодні умови та температуру повітря вранці. Якщо температура +5 +7 градусів, з ранку заморозки, а погода в смартфоні показує сніг та низьку температуру – пора терміново задуматися про зміну покришок.

І не забувайте разом з тим, вчасно замінити скло в разі виникнення сколів або тріщин в автосервісі Еталон AutoGlass.

Дотримуйтеся простих порад від Еталон AutoGlass, та пам’ятайте установка сезонних шин та якісне, відремонтоване скло – ваша безпеки на дорозі. Завжди вибирайте скло від перевірених світових виробників в Еталон AutoGlass. Чекаємо Вас за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...