Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ З яких авто найчастіше скручують пробіг ?

З яких авто найчастіше скручують пробіг ?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Купуючи автомобіль, кожен з нас звертає увагу на пробіг.

Але чи правдива інформація, яку ми отримуємо і з яких авто найчастіше горе-власники скручують пробіг, Ви дізнаєтеся сьогодні у статті від автосервісу Еталон AutoGlass.

Одна з компаній, що надає послуги перевірки підтриманих авто за VIN-кодом, провела дослідження, згідно з яким є перелік авто, де найчастіше фальсифікують реальний пробіг.

Luxury car Interior - steering wheel, shift lever, dashboard and computer.

На що це впливає?

Пробіг є важливим фактором, де можна визначити, як часто їздив власник і рівень зносу машини.

Проте також грають роль дороги, стиль водіння та умови експлуатації. Ідеального кілометражу не існує, адже багато факторів відіграють роль.

Як свідчать результати, не добросовісні автовласники скручують пробіг з авто преміум – сегмента для утримання високої вартості.

Топ -10 автомобілів

Першу десятку, у яких може бути уявний пробіг займають німецькі марки. Шахраї особливо люблять БМВ, такі серії як: M5, 7 серія лідирують. Закриває трійку Subaru Outback на четвертому місці знов BMW лише 6 серії. До списку також потрапили:

  • Audi A8 – 31,4%;
  • Volkswagen Phaeton – 31%;
  • Ford Mustang – 25,9%;
  • Audi A7 – 25,8%.

Всю інформацію фахівці компанії carVertical, яка проводила дослідження, проаналізували самостійно із власної бази даних.

У випадку, коли розглядатимете покупку автомобіля, не забувайте перевіряти авто.

Зовсім неважливо це популярна модель Audi або Toyota – краще звернутися до фахівців і переконатися в реальності пробігу.

which-cars-are-the-most-likely-to-run (1)

Ремонт автоскла без скручувань

Щоб радісна покупка автомобіля не перетворилася на фінансові втрати, варто уважно все перевірити, перш ніж прийняти остаточне рішення.

А у разі пошкодження лобового скла або необхідності ремонту сколів та тріщин – звертайтеся до автосервісу Еталон AutoGlass.

Наша команда – професіонали найвищого рівня, ми усунемо будь-які дефекти авто скла якісно та швидко. З усіма доступними послугами та роботами ознайомтесь на сайті та пам’ятайте найкращий вибір це – Еталон AutoGlass.

Записуйтесь та приїжджайте з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00.

Чекаємо на Вас!

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ ЗСУ! ПІДТРИМУЄМО ОДИН ОДНОГО! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ! ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!

ukraine flag with dove bird poster

Також, вам буде цікаво ...