Головна \ Новини \ Хто вперше за шість років випередив Mercedes-Benz за продажами?

Хто вперше за шість років випередив Mercedes-Benz за продажами?

Цілих шість років поспіль компанія Мерседес займала провідні позиції з продажу авто преміум сегмента.

Але 2021 не для всіх видався успішним. З цим пов’язано ряд факторів: не стабільна ситуація в Європі з Covid19 та дефіцит чіпів, що призвело до падіння виробництва.

Який автобренд став лідером за кількістю продажів авто люкс класу, Ви дізнаєтесь у статті від автосервісу Еталон AutoGlass.

2021 GLE 350 de

Кращі з кращих

Війна за першість на ринку між Audi, Mercedes і BMW триває не один рік. Ця велика трійка за допомогою рекламних компаній викликає ще більший інтерес.

Починаючи з 90-тих рекламні креативи цих трьох марок спостерігав увесь світ. Спочатку були борди, а згодом і відео. Цікаво, що призвідником всього цього є команда BMW. У 2000 році виходить борд, на якому X5 у вигляді леопарда женеться за своєю здобиччю зеброю. У вигляді зебри зображений Мерседес.

Нагадуємо, що 6 років тому Мерседес обігнав БМВ із продажу авто класу бізнес.

who-for-six-years-ahead-of-mercedes-benz-in-sales (1)

Заслужений лідер 2021

Німецький бренд BMW став першим, випередивши Mercedes. Такою новиною у своєму Facebook поділився керівник відділу продажів Пітер Нот.

За словами Пітера, дефіцит напівпровідників торкнувся і BMW, але у порівнянні з іншими марками їхня компанія постраждала найменше. Прес-служба публічно не оголошувала кількість продажів за рік, але за підсумками вони продали близько 110 тисяч автомобілів більше, ніж прямий конкурент Mercedes-Benz.

В Україні баварці продаються також успішно, за підрахунком листопада минулого року BMW увійшла в топ десять авто, які купували українці. Найпопулярніші стали X5 і X3.

Чи зможе Мерседес повернутись на передові позиції цього року, ви дізнаєтеся від автосервісу Еталон AutoGlass.

Слідкуйте за нашими новинами та записуйтесь на послуги: заміна, продаж автоскла, обклеювання авто плівкою.

Приїжджайте з понеділка по суботу у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00. Раніше Еталон AutoGlass розповідав, яким буде новий BMW Х8.

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ України! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ПІДТРИМУЙТЕ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

ukraine flag with dove bird poster

Також, вам буде цікаво ...