Главная \ Новини \ З якого дива відтепер власникам Tesla доведеться платити за навігацію?

З якого дива відтепер власникам Tesla доведеться платити за навігацію?

Tesla Motors – американська компанія, яка спеціалізується на виготовленні електромобілів. Ілон Маск, генеральний директор, керує заводом і входить до ради директорів. Зауважимо, що Маск отримав свою популярність завдяки розробці міжнародної платіжної системи PayPal, а не Tesla як прийнято вважати.

Завдяки своїй пропозиції щодо завершення війни в Україні, про Маска дізналися навіть ліниві. Оприлюднивши такий план у себе на сторінці в Twitter, він викликав обурення серед політиків та бізнесменів, адже це ніщо інше як виправдовування дій країни – агресора

На фоні цієї позиції в інтернеті з’явилося багато мемів та анекдотів типу: «Російський корабель та Ілон Маск, йдіть на …» або «Ілон Маск показав карту, звідки на Білорусь готувався напад» і т.і.

Кому доведеться платити?

why-is-it-from-now-tesla-owners-will-have-to-pay-for-navigation (2)

Те, що кожне авто має навігаційну систему – це вже не новина. А те що вона безкоштовна і є навіть у базовій комплектації – теж не дивовижно.

Але в компанії Тесла щось пішло не так. І тепер власникам авто, які випускаються з 20 липня 2022, доведеться платити за неї.

Отакої!!! Що? ГА?

Безкоштовної опції вже не буде в автомобілях, які випускалися і до 9 січня 2020 року та віком залізної конячки більше 8-ми років. Без доплат доступна навігація для авто, які випускалися у період з 9 січня 2020 до 20 липня цього року.

Причину таких змін компанія ніяк не коментує.

Скільки коштує навігація від Tesla?

Щодо вартості, то тут все доступно та відносно не дорого. А саме, 9,99 долара на місяць або 99 доларів на рік. Ця вартість включає не тільки доступ до навігації, а пакет послуг:

  • Інтернет – браузер,
  • Трафік у реальному часі ,
  • Відтворення відео та інше.

Навігаційна система для Тесла є важливою з тих причин, що інформаційно – розважальна система не підтримує Android та Apple CarPlay.

Цікавий факт: на початку 20-го століття електрокарів було більше, ніж авто на бензині.

why-is-it-from-now-tesla-owners-will-have-to-pay-for-navigation (3)

Заміна автоскла для Tesla і Еталон AutoGlass

Скол, тріщина або заміна лобового автоскла  – звертайтесь в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і не тільки з автомобілем Tesla. Наші майстри підберуть ідеальний варіант в залежності від уподобань, марки автомобіля і бюджету.

Ми допоможемо у виборі автоскла. Розповімо, на які бренди варто звернути увагу, а на які ні. Купивши автоскло на нашому сайті, Ви можете не сумніватися у відмінній якості.

В нашому кейсі близько 1000 досконалих робіт. Довіртесь майстрам Еталон AutoGlass і питання автоскла в Одесі для вас вирішене.

У попередній статті ми розповідали з якої причини виводять з ринку електромобіль BMW i3. А що цікавого для нас підготували автоконцерни, ви дізнаєтеся у наступних новинах.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Також, вам буде цікаво ...