Главная \ Новини \ Як посилення для кабріолетів породило Porsche 911 Targa

Як посилення для кабріолетів породило Porsche 911 Targa

Всі ми знаємо що став вже легендарним Porsche 911. Але мова буде не про мотори і динаміку, а про незвичайний кузов і його автоскло. Найцікавіше, що через підвищення безпеки для популярних в США кабріолетів, виникла концепція «Targa». У Porsche вийшов, ймовірно, один з найкрасивіших авто. А його дизайн актуальний вже більше 50 років.

Все-то почалося в 1964 році

Через відсутність даху, кабріолети мали низьку безпеку. І влада США посилила норми для авто з відкритим верхом. Узята з автоспорту ідея, втілилася в життя конструкторами Porsche. У підсумку – ні кабріолет, ні купе, а щось інше, що дуже сподобалося споживачам.

kak-uzhestochenie-dlya-kabrioletov-porodilo-porsche-911-targa-2

Зауважимо, що назва була дана на честь Targa Florio. Ця одна з найпопулярніших шосейних гонок в світі, які проводилися в Сицилії з 1906 року.

У 70-х роках 911 постійно модифікувався. В результаті перемоги в відомих гонках і ралі. Серед яких – 24 Heures du Mans, Targa Florio, 24 Hours of Daytona і ін.

Але авто дотримувався «свого» дизайну. А з 1993 року встановили скло замість середньої «повітряної» частини. Ця «особливість» з’явилася у Porsche 911 Targa тих років.

Кузов з індексом 993

Саме в 4-му поколінні Porsche 911 базувався на новому 993-му кузові. І його «фішкою» став неймовірно великий на той час скляний люк. Він повністю заміняв металевий дах. А при потребі – зміщувався під заднє автоскло.

kak-uzhestochenie-dlya-kabrioletov-porodilo-porsche-911-targa-6

Хоч панорамні даху з’явилися раніше (детальніше тут), але автовиробники занадто не балували споживачів.

Ця конструктивна особливість була присутня аж до 2015 року. А у автовласників стало менше проблем зі скляними люками. Протікання, відколи і т.п.

Якісний ремонт сколів і тріщин або тонування авто плівками LLumar і UltraVision. Для цього достатньо відвідати автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). А перед цим бажано попередньо записатись за телефоном або залишити заявку на сайті.

Рестайлінг 7-го покоління «приніс» Porsche 911 Targa хитру дах. Вона ж залишилася і в останньому поколінні, представленому в 2018 році в новому 992 кузові.

kak-uzhestochenie-dlya-kabrioletov-porodilo-porsche-911-targa-4

Завдяки потужним СЕРВОПРИВОДИ м’яка середня частина складається за «задній» скляний ковпак. Процес триває близько 20 секунд і контролюється датчиками.

Лобове автоскло для Porsche в Одесі

Вам потрібно купити лобове Porsche? Або заміна автоскла? Телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Оригінальні автоскла і їх аналоги в наявності.
Працюємо з понеділка по суботу з 8-00 до 20-00.
Дивіться «Наші роботи» і підписуйтесь на наші Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...