Головна \ Новини \ Як працює цифровізація купівлі – продажу авто?

Як працює цифровізація купівлі – продажу авто?

Придбання автомобіля справа не із легких, якщо Ви купуєте нове авто потрібно визначитись з кольором, маркою, комплектацією, та ще з багатьма нюансами. Той хто віддає перевагу з пробігом важливо знайти авто, яке підійде під усі вимоги,  натомість в обох випадках необхідно оформляти договір купівлі-продажу. На сьогодні, договір можна оформити в додатку Дія – просто, легко та без зайвих нервів. Як саме працює така інновація – розповість автосервіс Еталон AutoGlass, поїхали.

Що саме доступно в додатку Дія

Отже, згідно з постановою Кабміну № 1007 від 22 вересня 2021 року,  кожен українець може оформити договір на придбання авто онлайн.

Ви можете:

1.Зареєструвати/перереєструвати авто в Дії

Обрати: класичний візит до Сервісного центру чи автоматичне оформлення заявки та документів онлайн. Поля заяви будуть заповнюватися автоматично інформацію «підтягуватимуть» із баз даних МВС

2.Експертний огляд стане відокремленим від реєстрації

Можна обрати зручний час та місце проходження експертного огляду, а під час реєстрації в Сервісному центрі достатньо буде надати висновок. Дійсний документ буде 10 днів.

А кількість операцій, яку можна буде здійснити БЕЗ обов‘язково огляду, зросте. Це скоротить час та черги під час реєстрації авто у Сервісних центрах.

yak-praczyuye-czifrovizacziya-kupivli-prodazhu-avto-

3.Можливість обрати платну і безкоштовну комбінацію символів номерного знаку. Зверніть увагу, даний пункт поки в процесі розробки, але згодом обіцяють його реалізацію.

Йдеться як про платні номери типу «1000», так і про будь-яку доступну вільну комбінацію Для того, щоб почали діяти зміни, передбачені 1 і 2 пунктом, відповідні постанови повинен ухвалити Уряд. Практично механізм запрацює через 3 місяці після публікації документів.

Кабмін вже прийняв ряд нормативно – правових документів та нормативних актів для запуску цих послуг. Сервісний центр МВС та Міністерство цифрової трансформації України тісно співпрацюють задля швидкої реалізації цифрових послуг, які на етапі розробки та впровадження.

Тож поки ми чекаємо ряд зручних послуг в цифровому додатку Дія, автосервіс Еталон АвтоГласс вже сьогодні готовий надати послуги по заміні автоскла і не тільки.

Результати всіх робіт (ремонт лобового скла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) можете переглянути в розділі «Наші роботи».

У попередній статті ми розповідали з яких причин українці стали купувати менше гібридних авто.

Ми знаходимось за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г. Бережіть себе та своїх близьких!

Все буде Україна!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...