Главная \ Новини \ Як усунути запітніння скла в автомобілі?

Як усунути запітніння скла в автомобілі?

З настанням холодів багато водіїв стикаються з проблемою запотівання скла. Як усунути проблему розкажуть експерти автосервісу Еталон AutoGlass в сьогоднішній статті.

Лайфхаки та рекомендації

Запітнілі вікна автомобіля, не тільки викликають незручності, обмежуючи видимість, а також впливають на безпеку руху і можуть бути причиною ДТП. Тому варто дотримуватися кількох простих порад, уникаючи дискомфорт під час руху.

Не протирайте лобове скло ганчіркою або рукавом дія не несе ніякого сенсу, роблячи ще гірше. Ми рекомендуємо придбати спеціальну фібру. Особливість в тому, що вони добре вбирають вологу і досить одного – двох проходів, що б запотівше скло знову стало сухим.

Якщо на лобовому склі виникла тріщина або скол рекомендуємо звернутися в автосервіс Еталон AutoGlass, що б уникнути попадання вологи або пилу в отвір. Не варто відкладати ремонт на потім, адже скол з кожним разом буде збільшуватися. У холодний період якщо в cĸoл потрапить вода і замерзне скло може лопнути, як наслідок прийдеться міняти на нове.

Як усунути запітніння скла в автомобілі?

Причина запотівання скла і рішення

Забруднення або несправність салонного фільтра, рідкісна заміна та очищення. За літо в фільтр потрапляє пил, листя, що порушує потік повітря навколо нього. При вологій погоді фільтр ще більше відволожується, в салон подається вологий, не приємне повітря, що призводить до неприємного запаху в салоні та запітніння скла.

Погана вентиляція салону і дощова погода також є однією з причин запотівання скла.Досить відкрити вікно для поліпшення вентиляції зовнішнім повітрям, або на короткий час включити кондиціонер, обдув, обігрів салону.

yak-usunuti-zap-tn-nnya-skla-v-avtomob-l-1

Різна температура в салоні й на вулиці, що робити?

Слід включити обдування на лобове скло, а в міру усунення проблеми перемикнути на інше положення.

Підвищена вологість повітря так само може викликати погану видимість. Варто придбати спеціальні засоби для запобігання запотівання. Краще купувати засоби у формі спрею вони рівномірно розподіляються на скло авто та забезпечують тривалий ефект.

Якщо вікна потіють без видимих ​​причин, рекомендуємо звернутися в найближчий сервісний центр. Проблема зазвичай в несправній системі опалення та кондиціонування.

Дотримуйтеся простих порад від автосервісу Еталон AutoGlass та пам’ятайте якісне, відремонтоване скло – запорука безпеки на дорозі.

Чекаємо Вас за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 34г

Також, вам буде цікаво ...