Головна \ Новини \ З яких причин заводи Toyota зупинять свою роботу?

З яких причин заводи Toyota зупинять свою роботу?

Проблеми з постачанням продовжують впливати на автомобільну промисловість. Насправді багато автовиробників повідомили про падіння продажів у 2022 році через перебої у виробництві, спричинені непостійними постачаннями. Тепер Toyota має справу з проблемами постачанням і в результаті прийняла безпрецедентне рішення закрити свій завод у Чехії на весь лютий місяць.

Як надалі будуть розвиватися події, та чи вплине таке рішення на продажі – усе по черзі розповість сервіс по автосклу Еталон Одеса, поїхали.

У чому проблема?

Завод у Коліні, приблизно за 60 кілометрів від Праги, зараз виробляє Yaris та ще декілька моделей, які в Україні не представлені. Минулого року випуски  Яріс зросли приблизно на 35 відсотків. А все, тому що у 2021 році Toyota отримала повне володіння виробничим майданчиком і відтоді інвестувала понад 200 мільйонів доларів у його розширення. До 2021 року завод належав Toyota і PSA Group за принципом спільного підприємства.

Toyota не вдається в подробиці щодо характеру проблем із постачанням — ми не знаємо, чи пов’язані вони з безперервним глобальним дефіцитом мікросхем чи з чимось іншим. «Через дефіцит компонентів у ланцюжку постачання ми будемо змушені тимчасово зупинити виробництво з 31 січня», — прокоментував один із представників заводу, виданню Automotive News на початку цього року.

z-yakih-prichin-zavodi-toyota-zupinyat-svoyu-robotu

Обсяг виробництва у лютому

Очікується, що глобальний обсяг виробництва Toyota на лютий становитиме приблизно 750 000 одиниць, з яких близько 300 000 одиниць будуть виготовлені в Японії та 450 000 одиниць на інших заводах по всьому світу.

Окрім чеського заводу, автовиробнику доведеться призупинити виробництво на заводі Toyota Motor Corporation Motomachi в Японії на два дні. Саме тут виробляють такі моделі, як: Yaris і Corolla.

На початку поточного року Toyota оголосила, що їй довелося внести низку змін у свій виробничий план на 2023 рік. Згідно зі зміненим планом, цього року буде зібрано до 10,6 мільйона автомобілів Toyota. Проте поки компанія направила курс виробництва у бік зниження приблизно на 10 відсотків.

Як ситуація розвиватиметься надалі дізнаємось згодом. Слідкуйте за нашими новинами та приїжджайте на сервіс по автосклу Еталон Одеса, ми завжди раді бачити нових клієнтів.

Варто знати: Перші автомобілі Тойота не мали лобового скла, тому що це було необов’язковим.

А все тому, що тоді автоскло було дуже дороге. Так, замість вітрового скла водії та пасажири одягали захисні окуляри та шарфи, щоб захистити обличчя від зовнішніх факторів.

Автоскло на Тойоту

Не важливо яка у вас модель автомобіля, рік випуску, ступінь пошкодження – наша команда запропонує різні варіанти під бюджет та вимоги. Неодмінно вартість заміни лобового скла залежить від виробника та марки автомобіля. Наприклад, автоскло на німецькі автомобілі відрізняється від японців. У першому випадку використовують проєкційне автоскло з найдорожчими видами деталей, тому при заміні варто враховувати всі нюанси.

Залишились питання? – Телефонуйте, залишайте заявку на сайті, ми завжди готові надати консультацію та здійснити ремонт лобового скла на ваше авто. У попередній статті читайте про 5 автомобілів з найдорожчим обслуговуванням.

Також, вам буде цікаво ...