Головна \ Новини \ За які порушення можна заплатити майже 30 тисяч гривень?

За які порушення можна заплатити майже 30 тисяч гривень?

По календарю зима закінчилась, а от березень може бути не передбачуваний і погодні умови різко змінюватись. Звичайно штрафи ніхто не скасовував. Сьогодні ми поговоримо про сусідню Польщу, куди найбільше емігрували українці під час війни. Як Ви зрозуміли мова йтиме про примітивні порушення, за які можна заплатити кругленьку суму.

Отож сервіс по автосклу Еталон Одеса розповість, як уникнути непередбачуваних витрат та з чим пов’язані нові правила.

for-what-violations-pay--thousand-hryvnia-

Авто без снігу

Починаючи з грудня 2022 року, Польща ввела нові правила на зимовий сезон, які діятимуть до квітня поточного року.  Раніше штрафи коливалися від 200 до 500 злотих (1600 – 4000 гривень), якщо авто було недостатньо очищене від снігу. На сьогодні, вирішили збільшити покарання майже у 6 разів. Таке рішення прийняли у зв’язку з великою кількістю ДТП та «неправильне прибирання авто».

for-what-violations-pay--thousand-hryvnia-

За що доведеться платити?

Відтепер автоскло повинне бути чисте і ніякої снігової шапки інакше штраф у розмірі від 3000 злотих (майже 25 тисяч гривень).

За неочищені фари від снігу та номерний знак доведеться заплатити 500 злотих (4000 гривень).

Якщо водій завчасно заведе двигун і почне розчищати сніг з машини штраф 300 злотих (2500 гривень).

За зледеніле автоскло доведеться заплатити 500 злотих.

Будьте обачливі та перед тим, як вирушати в іншу країну ознайомтесь з правилами та не забудьте підготувати свій автомобіль.

Перевірте: гальмівну систему, лобове скло, рівень технічних рідин, систему безпеки, оптику, звукові сигнали, повітряні фільтри й підготуйте зимовий набір.

for-what-violations-pay--thousand-hryvnia-infografika

Допоможе сервіс по автосклу Еталон Одеса

За пошкоджене лобове скло також передбачений штраф, а на кордоні взагалі можуть не пропустити. У цьому випадку ремонт лобового скла довірте команді професіоналів Еталон Одеса.

Ми пропонуємо високу якість робіт та матеріалів, безкоштовну консультацію, сучасний підхід. Результати наших робіт (заміна лобового скла, ремонт автоскла і не тільки) ознайомтесь в розділі “Наші роботи“).

Залишились питання? – Телефонуйте, залишайте заявку на сайті, замовляйте консультацію. З яких причин заводи Toyota зупинять свою роботу – читайте у попередній статті.

Чекаємо на Вас за адресою: місто Одеса, проспект Небесної Сотні 34 — Г. Рівних доріг та тільки гарних новин!

Також, вам буде цікаво ...