Головна \ Новини \ Заміна автоскла BMW F30 та успіх 3-Series

Заміна автоскла BMW F30 та успіх 3-Series

Сьогоднішній матеріал не тільки про заміну автоскла BMW. Але й про ці найпопулярніші авто за більш ніж 105-річну історію баварців. Ви, мабуть, знаєте, що 3-серія допомогла їм вийти з кризи. Чималу роль зіграв їх рекламний слоган «Якість життя для просунутих». Що й досі характерне кожній моделі BMW.

Але почнемо з 6-го покоління седана … А саме з однієї з послуг автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Заміна автоскла BMW

Хоч кузов F30 має хороші аеродинамічні параметри (Сх = 0,26), лобове скло виконане під не дуже гострим кутом. А значить (особливо при динамічних поїздках) відколи неминучі. Ось і наш клієнт звернувся з такою проблемою.

Після ретельно проведеної діагностики було вирішено провести заміну автоскла. Так як 2 відколу вже стали “першопричинами” тріщин. Оцінив обсяг та вартість ремонтних робіт, клієнт вирішив замінити лобове на BMW. Незважаючи на те, що ми до останнього сподівалися зберегти рідне скло.

Нашими майстрами була виконана заміна лобового скла. Вибір припав на «британця» Pilkington. А після установки та технологічної перерви по застиганню клею-герметика Sika виконали тонування лобового скла. Тут клієнт вибрав Llumar ATR 35 CH SR HRP.

zamena-avtostekla-bmw-f30-i-uspeh-3-series-2

У розділі «Наші роботи» більше фотозвітів про надані послуги. Підписуйтесь на нас в Facebook та Instagram.

Тепер пара слів про BMW 3-Series.

У чому успіх «трійок»

Але ж вони розійшлися вони більш ніж 15 мільйонами примірників. Їх історія починається з 1975 року і моделі E21. За 46 років вона стала головною фінансовою «годувальницею» баварського концерну.

zamena-avtostekla-bmw-f30-i-uspeh-3-series-3

У кожній деталі інженери реалізували концепцію якості, комфорту і надійності. Упор, зроблений на «просунутих» і орієнтованих на майбутнє, дав свої плоди.

Потужні і динамічні двигуни, надійні і витривалі підвіски, «правильний» задній привід. А також чудова керованість і виразний дизайн. Не багато авто відповідають таким якостям!

І може серед автолюбителів знайдуться прихильники інших авто. Але, поїздки за кермом BMW, безперечно, запам’ятовуються надовго.

Чого тільки варті М-ки або CS-ки! Й, зокрема, BMW M3 Sport Evolution E30 1990. Рідкісний авто побудований виключно для чемпіонату Touring Car. 600 примірників з легендарним S14 і чудовою керованістю. За ним полюють всі і не кожному автоколекціонеру він доступний.

zamena-avtostekla-bmw-f30-i-uspeh-3-series-4

А наші послуги – доступні всім 6 днів на тиждень, крім неділі.

Заміна автоскла BMW в Одесі

Якщо Вам потрібна заміна автоскла на БМВ або тонування авто – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якісні автоскла, тонувальні плівки, фірмові клеї-герметики.
А якщо сумніваєтеся – відремонтувати лобове або помінятиприїжджайте до нас. Запропонуємо найбільш оптимальний варіант.

Також, вам буде цікаво ...