Головна \ Новини \ Заміна автоскла і чемпіонат світу

Заміна автоскла і чемпіонат світу

У Вас може виникнути ряд запитань – чемпіонат світу в якому виді спорту? І який зв’язок між цими фразами? А вона є, не дивлячись на те, що заміна автоскла не є спортом. І в світі проводяться різні змагання та чемпіонати з таких видів послуг. Подробиці в сьогоднішній новині.

Різні автозмагання

Ви, звичайно ж, чули про чемпіонати авто-, мото-, трекових перегонів, ралі і т.п. Не менш популярні чемпіонати із автозвуку. Наприклад, в цьому році в червні в Україні відбулося таке змагання – Car Emotion 2020 «Global Ukraine». До речі, а Ви брали участь?

zamena-avtostekla-i-chempionat-mira-2

А ми чекаємо, коли організовують змагання із заміни автоскла. Зараз же поговоримо про найбільш престижний захід в цій сфері.

Популярний чемпіонат Best of Belron

Починаючи з 2000 року, проводиться всесвітньо відомий чемпіонат світу із заміни та ремонту лобового скла. Це змагання проходить 1 раз в 2 роки в різних містах європейських країн. Організатор – британська компанія Berlon.

Чим же захоплює це змагання? А тим, що фахівці з різних країн виборюють престижне звання «Best of Belron». Демонструючи свої навички, їх оцінюють за основними критеріями – якість і швидкість виконання робіт. Переможець же отримує привабливі пропозиції роботи і кар’єрний ріст.

Про інші змагання зі встановлення автоскла

В Європі також відомий Міжнародний конкурс майстрів-монтажників. Він щорічно проходить в Німеччині за підтримки Pilkington.

На американському континенті різні чемпіонати проводяться NGA – Національної скляної асоціацією. Наприклад, у вересні наступного року пройде чемпіонат по автосклу в рамках виставки GlassBuild America 2021 в Атланті, Джорджія, США.

Заміна автоскла і сертифікація

А стосується це рівня майстерності спеціалістів по встановленню та ремонту автоскла. Відзначимо, що AGSC акредитує всіх бажаючих. А навички та вміння оцінюють по ряду критеріїв. Від вибору інструментів і якості робіт до розмовної мови з клієнтом і тайм-менеджменту.

zamena-avtostekla-i-chempionat-mira-3

Може і в нашій країні колись з’явиться подібна структура щодо акредитації фахівців 😊.

Нагадаємо, що AGSC – це рада з безпеки автомобільного скла. Детально про нього в одній з попередній нашій новині.

Швидка заміна автоскла в Одесі

В автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) крім швидкості ми робимо якісно. Будь-то заміна автоскла, ремонт сколів або тонування авто.

Приїжджайте і переконайтеся! А перш рекомендуємо Вам зателефонувати і записатися на вільний час. Ми цінуємо Ваш час і намагаємося надавати послуги максимально швидко.

Заходьте в розділ сайту «Наші роботи». А також стежте за Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) в соціальних мережах – Facebook і Instagram.

З наступаючими новорічними святами !!!

Також, вам буде цікаво ...