Головна \ Новини \ Заміна автоскла з виїздом

Заміна автоскла з виїздом

Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) надає послугу по заміні автоскла з виїздом. Вам не потрібно нікуди їхати – ми самі прийдемо куди потрібно.

Все для вашого комфорту і безпеки

У разі виникнення непередбаченої ситуації, де потрібна заміна лобового скла з виїздом, а подальше пересування на автомобілі є небезпечним – радимо зателефонувати в Еталон AutoGlass.

Це зручно, швидко та комфортно. Наша команда з усім необхідним обладнанням та витратними матеріалами приїде у вказане місце.

Ми підберемо скло для Вашого авто, та упродовж 2-х годин прибудемо на місце. Безпосередньо під час огляду пошкоджень приймається рішення про ремонт або заміну скла.

Переваги та особливості

Важливо! У холодну пору має бути опалювальне приміщення для комфортної роботи майстрів – установників.

Виконання послуги заміна лобового з виїздом, може бути виконана на вулиці, але тільки при відсутності атмосферних опадів і при температурі вище 10 ° С.

Це забезпечить гарантію виконаних робіт та безпечну експлуатацію автомобіля.

zamena-avtostekla-s-vyezdom-1-2

Який сенс замовляти послугу: заміна автоскла з виїздом в Одесі?

  1. Економія вашого часу.
  2. Не потрібно шукати сервіс, експлуатувати не справний автомобіль, записуватися на вільний час.
  3. Можливість вирішити проблему прямо зараз без зайвих нервів і дзвінків.
  4. Надаємо гарантію виконаних робіт на всі послуги з виїздом.
  5. У нас є каталог автоскла від світових виробників на різні марки автомобілів і ціновий сегмент.
  6. Ви можете особисто стежити за ходом виконання робіт та отримувати безкоштовні консультації з питань, що цікавлять.
  7. Ми також надаємо послуги: установка лобового скла з виїздом, продаж автоскла, ремонт сколів і тріщин, тонування автоскла, обклеювання авто плівкою.
zamena-avtostekla-s-vyezdom-1-5

Як подати заявку та отримати консультацію?

Щоб подати заявку на отримання обслуговування, заповніть спеціальну форму на сайті або зателефонуйте по одному з контактних номерів.

Звертайтеся по телефону та в тому випадку, якщо вам потрібна додаткова консультація. Співробітники автосервісу Еталон AutoGlass дадуть відповіді на питання, що цікавлять та розрахують приблизну вартість послуг (заміна лобового скла з виїздом, установка автоскла з виїздом).

Для постійних клієнтів діє стабільна система знижок, в нашому кейсі близько 1000 досконалих робіт та задоволених клієнтів. Довірте свій автомобіль команді АвтоГласс – ми подбаємо про нього, поки Ви працюєте.

Будемо бачити Вас серед наших клієнтів!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...