Головна \ Новини \ Заміна автоскла за способом монтажу Belron

Заміна автоскла за способом монтажу Belron

Не так давно ми розповідали про різні змагання та чемпіонати. І ряд з них стосувався такого процесу як заміна автоскла. Нагадаємо, що одним з найпрестижніших є чемпіонат, який проводиться компанією Berlon.
Майстри демонструють свої навички перед колегами і партнерами з усіх країн світу. А спосіб заміни автомобільного скла отримав назву «спосіб установки Belron». Чим же він унікальний?

Сутність встановлення автоскла способом Belron

Суть методу досить проста. І супер секрету тут немає, а його унікальність полягає в якості всіх робіт. Як основних, так і супутніх. Від вибору інструментів й матеріалів до кінцевої якості та швидкості робіт.

zamena-avtostekla-po-sposobu-montazha-belron-3

Винятковість на всіх етапах – це саме те, що переслідує компанія-організатор. Кожен клієнт, якому виконана заміна автоскла майстром з сертифікатом Belron, може не сумніватися в якості установки й обслуговування.

Адже сертифікований майстер-інсталятор бездоганно володіє навичками на кожному з етапів:

  • заміна лобового та його ремонт;
  • заміна бокового або заднього автоскла;
  • перекалібровка ADAS;
  • спілкування з клієнтами до та після виконаних робіт.

Коротко про Belron

Отже, британська Belron – компанія в сфері заміни та ремонту автоскла з більш ніж 100-річною історією. Вона володіє десятками відомих брендів в даній галузі. У тому числі європейськими Autoglass® і Carglass®, а також американським Safelite®.
Постійні новації і технічні рішення зробили її світовим лідером від установки / ремонту автоскла до повторного калібрування ADAS. А про задоволеність багатомільйонних клієнтів в 39 країнах світу свідчить зростання обороту компанії та її персоналу.

Цікаво, що вони придумали назву й своєї корпоративної культури – «Дух Белрона» (від англ. “Spirit of Belron”). Вон описується такими принципами – цілеспрямованість, коллаборатівність (спільність), щирість та дбайливість.

zamena-avtostekla-po-sposobu-montazha-belron-2

Власне, така їх «філософія» бізнесу робить їх успішними. Вони самостійно управляють ланцюгами поставок автоскла, інструментів і витратних матеріалів по всьому світу.

Та й ще. Право брати участь в Best of Belron ще треба завоювати. Щоб потрапити на глобальний чемпіонат, кожен майстер повинен був виграти змагання у своїй країні. А це, як Ви розумієте, теж вагоме досягнення.

Професійна заміна автоскла в Одесі

Вам потрібна заміна автоскла? Звертайтеся в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Телефонуйте і запишіться на зручний час. Ви отримаєте – якість, швидкість і демократичні ціни!
Виконані роботи можете подивитися в соцмережах Facebook і Instagram, а також в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...