Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ Заміна автоскла за способом монтажу Belron

Заміна автоскла за способом монтажу Belron

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Не так давно ми розповідали про різні змагання та чемпіонати. І ряд з них стосувався такого процесу як заміна автоскла. Нагадаємо, що одним з найпрестижніших є чемпіонат, який проводиться компанією Berlon.
Майстри демонструють свої навички перед колегами і партнерами з усіх країн світу. А спосіб заміни автомобільного скла отримав назву «спосіб установки Belron». Чим же він унікальний?

Сутність встановлення автоскла способом Belron

Суть методу досить проста. І супер секрету тут немає, а його унікальність полягає в якості всіх робіт. Як основних, так і супутніх. Від вибору інструментів й матеріалів до кінцевої якості та швидкості робіт.

zamena-avtostekla-po-sposobu-montazha-belron-3

Винятковість на всіх етапах – це саме те, що переслідує компанія-організатор. Кожен клієнт, якому виконана заміна автоскла майстром з сертифікатом Belron, може не сумніватися в якості установки й обслуговування.

Адже сертифікований майстер-інсталятор бездоганно володіє навичками на кожному з етапів:

  • заміна лобового та його ремонт;
  • заміна бокового або заднього автоскла;
  • перекалібровка ADAS;
  • спілкування з клієнтами до та після виконаних робіт.

Коротко про Belron

Отже, британська Belron – компанія в сфері заміни та ремонту автоскла з більш ніж 100-річною історією. Вона володіє десятками відомих брендів в даній галузі. У тому числі європейськими Autoglass® і Carglass®, а також американським Safelite®.
Постійні новації і технічні рішення зробили її світовим лідером від установки / ремонту автоскла до повторного калібрування ADAS. А про задоволеність багатомільйонних клієнтів в 39 країнах світу свідчить зростання обороту компанії та її персоналу.

Цікаво, що вони придумали назву й своєї корпоративної культури – «Дух Белрона» (від англ. “Spirit of Belron”). Вон описується такими принципами – цілеспрямованість, коллаборатівність (спільність), щирість та дбайливість.

zamena-avtostekla-po-sposobu-montazha-belron-2

Власне, така їх «філософія» бізнесу робить їх успішними. Вони самостійно управляють ланцюгами поставок автоскла, інструментів і витратних матеріалів по всьому світу.

Та й ще. Право брати участь в Best of Belron ще треба завоювати. Щоб потрапити на глобальний чемпіонат, кожен майстер повинен був виграти змагання у своїй країні. А це, як Ви розумієте, теж вагоме досягнення.

Професійна заміна автоскла в Одесі

Вам потрібна заміна автоскла? Звертайтеся в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Телефонуйте і запишіться на зручний час. Ви отримаєте – якість, швидкість і демократичні ціни!
Виконані роботи можете подивитися в соцмережах Facebook і Instagram, а також в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...

a-racetrack-ride-boosts-a-person-s-mood-twice-as-much-as-cardio-training (3)
Поїздка гоночною трасою підвищує настрій людини вдвічі сильніше, ніж кардіо-тренування

Багато хто полюбляє розігнатися на своєму автомобілі, але сплачувати штраф за перевищення швидкості нікому не хочеться. Тим паче це небезпечно для Вас та інших учасників

Читати ...