Головна \ Новини \ Заміна лобового скла на Land Rover Sport

Заміна лобового скла на Land Rover Sport

Герой сьогоднішньої статті спортивний і динамічний Land Rover Sport. Цей позашляховик можна побачити не тільки в просторах міста, а також на каналі Discovery серед високогірних рельєфів, скелях і пісків. Land Rover не один раз брав участь в експедиціях підкоряючи нові горизонти в різних місцях природи.

Найцікавіше, що риса завзятого мандрівника у Land Rover була з самого початку. Особливістю цієї моделі є саме багажник, який складається з двох частин. При створенні інженери – конструктори вирішили це відмінний незамінний атрибут для риболовів, лісників, мисливців. Вони отримали комфортний навіс, столик / лавку де можна спостерігати за зірками або сховатися від дощу.

Це цікаво! У 1974-му році в рамках великої подорожі Range Rover перетнув Сахару. Ця подорож тривала цілих 100 днів протяжністю 12 тисяч кілометрів. А в 1979 році прийшов першим до фінішу ралі-рейду Париж-Дакар.

Інновації і бездоганність

На фото зображений процес заміни лобового скла відомої фірми Guardian.
Особливість цієї фірми полягає в тому, що скло виготовляється за інноваційними технологіями. Рідка маса скла рівномірно наноситься на гаряче олово. В результаті бездоганна рівна, тонка поверхню скла. Після цього наносять спеціальні напилення, які зменшують сонячні промені тим самим створюють бездоганну видимість і відсутність нерівностей.
Перш ніж фахівці Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) встановлять скло на Ваш автомобіль, воно проходить різні випробування від виробника. Наприклад, оригінальне скло Guardian під час виробництва проходить випробування на міцність, хімічний вплив, вологість, зміна освітлення.

Ми подбаємо про Ваш автомобіль

При виробництві автоскла виробник дотримується всіх стандартів, а команда Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) на належному рівні виконає установку будь-якої складності.
У нашому кейсі близько 1000 досконалих робіт і задоволених клієнтів.
Підписуйтесь на Instagram, Facebook і будьте в курсі останніх новин Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс)

Довірте свій автомобіль команді професіоналів Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) – ми подбаємо про нього поки Ви працюєте.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...