Головна \ Новини \ Заміна лобового скла на Lexus RX

Заміна лобового скла на Lexus RX

Автоскло на Lexus RX, як і на будь-якому іншому авто, піддається впливу. В результаті утворюються тріщини, які іноді недоцільно ремонтувати. Дешевше (і більш гарантованим результатом) буде заміна лобового скла на Lexus RX. У цьому матеріалі хочемо трохи розповісти про цю одну з найпопулярніших послуг.

Чи так потрібна заміна лобового на Лексус РХ

Якщо на Вашому Lexus RX лише потертості в зоні роботи склоочисників, то можна обійтися поліруванням автоскла. Це не тільки фінансово вигідніше, але і дозволить зберегти рідне ОЕМ автоскло. А при можливої ​​подальшої продажу – це хороший аргумент!

Однак, потрібно серйозно підійти до вибору виконавців таких робіт. За розповіддю одного з клієнтів – неякісна полірування лобового привела до заміни лобового.

А також камені від попереду їде транспорту, соскабливание льоду в зимовий час і різкі перепади температур. Ось найбільш часті причини появи як малих, так і великих тріщин. І вже заміна лобового на Лексус РХ стає не за горами.

photo 2021-03-29 21-26-23

Повернемося до нашого клієнта, який приїхав замінити лобове. За його бажанням було замовлено автоскло XYG з підігрівом, віконцем під VIN-код, кріпленням дзеркала і датчиків. Клієнт був задоволений якістю установки і вартістю наших послуг.

photo 2021-03-29 21-26-21

У розділі «Наші роботи» можна подивитися результати відвідування автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Від заміни лобового і заднього скла до ремонту тріщин і тонування.

Зауважимо, що при наявності у Вас є (або плануєте встановити) HUD-дисплей вибір лобового на Lexus RX дещо ускладнюється. Оскільки є багато дебатів про «каламутні проекції на китайському склі». Деякі автовласники не бачать різниці з оригінальними по прозорості й міцності. Іншим же безпека перш за все і вони вважають за краще OEM автоскло.

При появі тріщини або наявності подряпин логічніше замовити заміну лобового скла на Lexus RX. Все-таки, це кросовер преміального сегмента. І в ньому все має бути чудово!

Панорамний дах на Lexus RX

І ще однією з «пишнот» є «панорама» на даху. Сьогодні нею не здивувати і хтось скаже, що він не дуже й то потрібен. Однак, відчуття світла, простору і свободи не передати словами.

Маленькі пасажири особливо зацінують цю фішку. Та й ті, хто перебуває на задніх сидіннях неодмінно будуть кайфувати від панорамних видів 😊.

До речі, з приводу люка пара клієнтів заявляли, що їм досить рідко користуються. Не хочеться отримувати «порцію пилу» в салон.

Заміна лобового автоскла на Lexus RX

Телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і замовляйте ремонт люків і панорамних дахів.

При з’явилися ськолах і тріщинах приїжджайте до нас. Проведемо діагностику ушкоджень і запропонуємо Вам оптимальний варіант відновлення автоскла або виконаємо заміну автоскла.

Також затонуємо авто плівками Llumar і UltraVision. Або поклеїти антигравійну бронеплівку.

Підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...