Головна \ Новини \ Заміна лобового скла на Mazda RX-7

Заміна лобового скла на Mazda RX-7

Як Ви здогадалися, сьогоднішній гість автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) спортивний і динамічний купе Mazda RX-7. Заміна лобового скла процес вимагає точності та акуратності. Не дарма, власник автомобіля вибрав автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) фахівці роботу виконали на відмінно в короткі терміни.

Mazda RX-7 виїхала на вулиці сонячної Одеси та радує свого власника і пасажирів відмінним оглядом лобового скла.

Дану модель рідко можна побачити на вулицях міста, адже випускався автомобіль тільки з 1978 по 2002 рік. За всю історію Mazda RX-7 було три покоління випуску і кожна з них стала особливою частиною історії Mazda. На японському ринку ця модель називалася Mazda Savanna.

Перше покоління випускалося з 1978 по 1985 рік.

Друге покоління – з 1985 по 1991.

Третє покоління – з 1992 по 2002 рік.

zamena-lobovogo-stekla-na-mazda-rx-7-2

Згодом, Mazda RX придбала культовий статус. Автомобіль став героєм комп’ютерних ігор, фільмів і аніме серіалів, назавжди увійшовши в історію.

Ми настійно не рекомендуємо їздити з тріщиною на лобовому склі. Навіть незначні пошкодження погіршують огляд і в свою чергу можуть створити аварійну ситуацію.

Кожен автовласник вирішує сам їздити з пошкодженим склом або якомога швидше звернутися в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і замінити скло.

Коли лобове скло тріснуло, воно вже втратило здатність протистояти вітрових навантажень, які особливо сильні при великій швидкості руху. Скління в кріпленнях слабшає, і будь-яке попадання стороннього предмета в лобове скло може призвести до повного розсипання скла всередину салону.

Своєчасний візит до Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г – це можливість з мінімальними витратами попередити дорогу заміну автоскла вашого автомобіля.

Наш сервіс Еталон AutoGlass вже понад 25 років займається установкою автоскла, продажем, ремонтом відколів і тріщин на автомобільному склі, а також їх тонуванням. Ми маємо багаторічний досвід роботи й тисячі задоволених клієнтів.  Підписуйтесь на сторінки соціальних мереж Facebook, Instagram стежте за актуальними новинами, акціями та виконаними роботами в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...