Головна \ Новини \ Заміна панорамного скла на Lincoln

Заміна панорамного скла на Lincoln

Панорамний дах кілька років тому був великою рідкістю, але зараз можна зустріти багато автомобілів з цією функцією.

Нагадуємо, що заміна автоскла та ремонт сколів і тріщин входять до переліку послуг автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Ми подбаємо про Ваш автомобіль і виконаємо  ремонт в оптимальні терміни – недорого, якісно з гарантією.

В будь-якому випадку панорамний дах автомобіля – вдалий вибір і не менш вдалий вибір заміна автоскла в Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Сьогоднішня тема статті присвячується заміні панорамного скла американського бестселера Lincoln. В Україні авто не має великий попит, автомобіль вдало продається в США, Канаді, Мексиці, країнах Близького Сходу.

zamena-panoramnogo-stekla-na-linkoln-2

Технологія заміни панорамного автоскла за складністю така ж як і заміна звичайного. Процес зняття та установки вимагає послідовності та точності.

Переваги панорамного даху

Змінює вигляд автомобіля зовні та робить салон просторіше. Водій і пасажири можуть насолоджуватися зірками в прохолодну літню ніч або осіннім дощем їдучи у справах містом.

 Якщо необхідно повернути в салон авто звичну атмосферу, то прозорий дах можна закрити за допомогою висувної шторки, яка з легкістю закривається за допомогою спеціального електроприводу. Крім того, панорамний дах візуально розширює простір в салоні та в автомобілі більше денного сонячного світла.

Завжди вдалий вибір

Якщо панорамний дах на авто встановлений ​​на заводі виробника, то така опція є цілком безпечною. Товсте багатошарове скло розраховане на максимальне навантаження, а міцна плівка між шарами робить поверхню міцною, як залізо. Тому за безпеку можна не турбуватися.

Автовласники, що купили авто з панорамним дахом, як правило, відзначають високу надійність і безпеку даного елемента конструкції. Однак, в процесі повсякденної експлуатації з різних причин можуть відбутися певні несправності.

У разі виникнення поломок або Вам потрібен ремонт панорамних дахів і люків в Одесі, Ви можете звернутися до автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Види несправностей панорамної даху на авто

Які несправності можуть виникнути розповідають експерти Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс):

  • Тріщина на склі.
  • Пошкодження тонування.
  • Заклинювання зсувної частини даху.
  • Вихід з ладу електроприводу управління шторкою.
  • Пошкодження даху.
  • Також можна додати, що може виникнути волога і запотівання на внутрішній поверхні скла.

Ремонт панорамних дахів і люків в Одесі

Результати всіх наших послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів і тріщин, тонування) Ви можете подивитися в розділі «Наші роботи»

Також підписуйтесь на нас в Facebook та Instagram.

Чекаємо Вас за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...