Головна \ Новини \ Знімне силіконове тонування авто

Знімне силіконове тонування авто

Не секрет, що існує досить багато видів і причин тонування авто. Від простої, кольорової або атермальної тонувальної плівки до смарт-тонування. І кожен вид затемнення скла авто має свої переваги, цінності та вартість. Найбільш бюджетним виходом установки «регульованої» світлопроникності скла буде знімне силіконове тонування авто. Про нього сьогодні докладніше.

Головні її переваги – швидкість установки і знімання


Фахівці ту не потрібні. Тому як найпростіший монтаж цього покриття заснований на статичному тяжінні. Таке тонування можна швидко знімати і встановлювати без використання спеціальних клеючих засобів. До того ж, наноситься знімне тонування як на лобове, так і на бічні автоскла.

syomnaya-silikonovaya-tonirovka-avto-3

Технічні особливості силіконового тонування авто


Володіючи всіма властивостями звичайного тонування, силіконове має свою специфіку. По-перше, завдяки своїй структурі не мнеться і швидко приймає первісну форму.

По-друге, добре укладається на гладку поверхню внаслідок свої дрібнопористої структури. І міцність у даного матеріалу доволі значна.
По-третє, силіконова плівка не боїться морозу, спеки, температурних перепадів і вологості. При необхідності її можна помити. До того ж, тоновані таким чином автоскла практично не запотівають.

По-четверте, абсолютно не перешкоджає функціонуванню різних датчиків і камер. Так як товщина силіконової тонувальної плівки досягає 0,1 міліметра.
І, наостанок, доступний повний вибір ступеню затемнення скла – від 5 до 80%.

Це кращий спосіб уникнути штрафів

Власне, через підвищених вимог по светопропусканию (і особливо в Європі), цей вид тонування став популярним. Адже потрібно убезпечити салон автомобіля від надмірного нагрівання, вицвітання і сторонніх поглядів. І не кожному по кишені електронне тонування авто. А знімне силіконове тонування є цілком законним способом. До того ж, воно дуже зручне для мандрівників або людей, які часто виїжджають за кордон.

Одним з мінусів застосування цієї тонування є деяка мутність. Але, як правило, це залежить від якості силіконових плівок. До речі, якість впливає і на кількість операцій «знімання-установка».

Загалом, яке обрати тонування авто вирішувати Вам. Адже вона разом з класними дисками зробить Ваш авто витонченим і красивим.

syomnaya-silikonovaya-tonirovka-avto-2

Тонування авто в Одесі

У Вас є питання щодо вибору плівки чи виду тонування або скільки коштує тонування авто в Одесі? Телефонуйте і майстри автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) дадуть професійну консультацію.
Заходьте в розділ «Наші роботи» і на Facebook або Instagram, і дивіться на результати наших послуг

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...