\ Новини \ Історія виникнення автоскла Guardian

Історія виникнення автоскла Guardian

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Серед численних виробників автоскла виділяється «американець» Guardian. Хоча він менш популярний в Європі, але на автомобілях зустрічається досить часто. А особливо, якщо авто привезли з Америки. Сьогодні трохи інформації про цього скляного виробника.

istoriya-vozniknoveniya-avtostekla-guardian-3

Ідеальна прозорість і відсутність спотворень

Ці 2 параметра, як не можна, повністю характеризують дане американські автоскла Guardian. Це досягається внаслідок спеціального напилення на первинне скло.До речі, вони одними з перших запропонували ринку енергозберігаюче скло low-E.

Відзначимо їх магнетронного напилення, яке значно знижує теплові втрати. При цьому додатково захищаючи водія і салон від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. А, значить, установка автоскла Guardian буде економити Вам «піч» і кондиціонер.

Цікавий також придбаний патент від компанії Pilkington. Згідно «купленої» технології маса скла в рідкої стані наноситься на гаряче рідке олово. В результаті виходить тонкий лист скла з бездоганно рівною поверхнею.

Результати перевірок на зносостійкість, прозорість і стійкість до хімічних впливів свідчать про високу якість Guardian. Що, в свою чергу, підтверджується відповідними стандартами ISO 9002, ISO TS 2003 QS 9000 і ін.

Бездоганна репутація за 90-років бізнес-досвіду

Забігаючи наперед, нагадаємо, що сьогодні Guardian – третій за обсягами виробник автоскла в світі. А почалося все в 1932 році в «епіцентрі» автопромисловості США – Детройті. Утворення нової компанії, що виробляє автоскла, обумовлено було стрімким розвитком автопромисловості в Північній Америці.

istoriya-vozniknoveniya-avtostekla-guardian-2

А в 70-му році минулого століття в Мічигані відкрили своє перший завод з виробництва флоат-скла. У 1984 році купила 48% акцій іспанського виробника листового скла Villosa. До речі, через рік Guardian повністю викупили іспанську компанію. І, тим самим, закріпилися на європейському ринку.
Зауважимо, що в Європі працюють кілька заводів. Найбільші в Люксембурзі (в основному OEM автоскла) і в Ллодіо (Іспанія). Останній поставляє скло високої якості на вторинний ринок – заміни автоскла.

Якщо потрібна заміна автоскла, приїжджайте в Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якісно і за прийнятними цінами.

У 90-хх минулого століття активно відкриває заводи в Азії і Південній Америці.

Стратегічне партнерство з General Motors дуже популяризувала скла Guardian. Вони встановлюються практично на все Cadillac і Chevrolet. А серед автовиробників «Старого світу» американську продукцію використовують Audi, Opel, Saab, Peugeot, Porsche, VW і ін.

istoriya-vozniknoveniya-avtostekla-guardian-4

Автоскло Guardian в Одесі

Хочете купити автоскло Guardian – лобове, бічне або заднє? Телефонуйте в Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Автоскло в наявності на безліч автомобілів.

Чекаємо Вас з понеділка по суботу з 8-00 до 20-00.

Ми в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

osobaya-toyota-gr-supra-v-chest-pamyati-o-pole-uokere-11
Особлива Toyota GR Supra на честь пам’яті про Пола Уокера

Відомий голлівудський актор, Пол Уокер, прославившись у фільмі «Форсаж», був шанувальником Toyota GR Supra. Актор колекціонував різні моделі ексклюзивних авто: Chevrolet, BMW M3 E30, Ford Bronco, Audi S4, Harley-Davidson та Ford Mustang Boss. У добірці зірки були також Toyota Tundra та Supra А8, яка особливо його захоплювала …

Читати ...
shcho-gotu-dlya-nas-kompan-ya-rolls-royce-2
Що готує для нас компанія Rolls-Royce?

Rolls-Royce – британський виробник автомобілів преміум класу, які не потребують представлення. Цей бренд безпосередньо у всіх асоціюється з розкішністю та унікальністю. Не так часто, на українських дорогах можна зустріти Rolls-Royce, а якщо він …

Читати ...
zhidkoe-steklo-dlya-avto-osobye-svojstv-3
Рідке скло для авто – особливі властивості, переваги та недоліки

Кожен з нас чув не раз про рідке скло адже, в останні роки воно набуло широкого використання, як один з найсучасніших матеріалів.
Цей інноваційний, унікальний продукт відрізняється від інших полиролей …

Читати ...