\ Новини \ Про ще одне корейське автоскло

Про ще одне корейське автоскло

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin


Не так давно ми розповідали про автоскло KAC (Korea Autoglass Corporation). Сьогодні хочемо поділитися інформацією про ще одних «корейців» – Hanglas. І не дивно, що ці скла часто зустрічаються на більшості Kia і Hyundai. Нижче подробиці автоскла Hanglas.

Найцікавіше, що корейськими вони вважаються тільки через розташування заводу на території Південної Кореї в провінції Чолла-Пукто. А насправді…

Це майже автоскло Saint-Gobain

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-4

Так, найстаріший скловиробника в світі володіє виробничими потужностями, на яких виробляється автоскло Hanglas.

Тому, якщо Ви вирішили купити автоскло Hanglas в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) – і будьте впевнені в його надійності і якості.

Оскільки дотримання технологічного процесу чітко контролюється «французами». А всі ми знаємо, що їх продукція дуже високої якості. І те, що концерн Saint-Gobain є одним з провідних виробників OEM автомобільного скла – Ви ймовірно теж знаєте.

Внаслідок чого, автоскла від Saint-Gobain Group мають найменші відхилення за розмірами і товщині – не більше, ніж однієї тисячної міліметра.

Крім всіх відомих автоскла Sekurit і обговорюваних в цьому матеріалі Hanglass, французький Saint-Gobain Group випускає ще скло під маркою Kunice Bespo.

Трохи фактів про Saint-Gobain:

Виробничі потужності в 68 країнах
Чисельність персоналу 171 тис.
Обсяг продажів 42,6 млрд євро
Володар більш ніж 400 патентів

Ви також могли чути про компанію AUTOVER, яка є ліцензованим складом продукції концерну і одним з найбільших дистриб’юторів. А її асортимент складає щонайменше 7000 найменувань автомобільного скла і аксесуарів.

Але повернемося до корейського автосклу «французького походження» 😊.

Маркування автоскла Hanglas

Як ми вище згадували, ці автоскла Південнокорейського виробництва. Однак, вони також виробляються і в інших країнах, про що свідчить їх маркування – код DOT (Department Of Transportation), тобто шифр виробника.

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-2

Отже, якщо на Автоскло Ви бачите такі символи «DOT184», це свідчить про те, що виробник – Hankuk Sekurit Ltd. Bupyung-ku, розташований в місті Inchon, Korea.

Зауважимо, що маркування «DOT 312» свідчить про цьому ж виробника.

Якщо зустрічаються така абревіатура «DOT 772», це означає, що зроблені були в Шанхаї, Китай. А саме компанією Saint-Gobain Hanglas Sekurit (Shanghai) Co., Ltd.

Також зустрічається скло з маркуванням «DOT 618». І це свідчення європейського виробництва, а конкретніше – Sekurit Saint-Gobain Hanglas Polska Zary. За назвою Ви здогадалися, що їх «батьківщиною» є Польща.

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-3

Автоскло Kia, Hyundai в Одесі

Якщо Вам потрібні автоскла, їх установка / заміна або ремонт сколівтелефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Заходьте в «Наші роботи» і соцмережі Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...