\ Новини \ Протиугінне маркування автоскла

Протиугінне маркування автоскла

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Це один зі способів «захисту» автомобілів від можливого викрадення, що стає все більш популярним. Автоскло або фари з особливою «позначкою», звичайно, повністю не врятують. Але, все ж користь буде. А яка і в чому особливості такого маркування розберемося сьогодні.

Суть маркування і не тільки автоскла

На скляні деталі (скла, дзеркала, фари) наносять VIN-номер (повністю або найчастіше останні 6 цифр). Це здійснюється шляхом витравлювання або за допомогою піскоструминного апарату.
В результаті чого верхні шари поверхні «виїдають» і нанесений код вже неможливо видалити. Навіть використовуючи шліфування, поверхня «з’їдається», утворюючи виїмку, і стає матовою. До речі, полірування скла тут не допоможе.

Чи так воно допоможе

Ви, природно, маєте сумнів, що це допоможе. Нехай автоскло не логічно вирізати і перепродавати. А ось що стосується маркування фар і дзеркал – в ній є сенс.
Чимало є досить популярних автомобілів, у яких можна дуже швидко зняти фару. При цьому і капот не потрібно відкривати, і сигналка може не спрацювати. А скільки випадків, коли господарі вранці виявляють відсутні дзеркала? Або ранок починається з неприємної картини, коли автомобіль стоїть без дисків на цеглинках?

protivougonnaya-markirovka-avtostekla-2

Що стосується автоскла – то при викраденні (упаси Вас від такого) вказується VIN-код автомобіля, а його перепродаж стає, як мінімум, небезпечним. І до того ж «мічене» дзеркало або ліва фара навряд чи комусь потрібна.
У разі маркованих елементів зловмисникам додається купа метушні – від заміни лобового або іншого автоскла до фар, дзеркал і т.д. І в результаті Ваш авто стає для них невигідним.

По ряду статистичних досліджень, промарковані автомобілі викрадають як мінімум в 2 рази рідше. А серед знайдених і повернутих власникам – понад 75% автомобілів мають протиугінне маркування.

Переваги маркування автоскла


• «позначене» авто менш привертає увагу зловмисників;
• високі шанси на пошук і повернення авто;
• знижка на страхування автомобіля (наприклад, КАСКО).

Зауважимо, що в продажу є професійні набори для самостійного нанесення VIN маркування.

І все ж протиугінне маркування автоскла обов’язково повинна поєднуватися з чітко працюючою сигналізацією. А також місцем паркування з відповідним освітленням і охороною. Адже, як відомо, береженого Бог береже! А ось щодо дзеркал або фар – думаємо, Ви їх точно убезпечите. Навряд чи кому знадобляться дзеркала з «неправильним» VIN-кодом.

Зараз багато компаній пропонують комплексне протиугінне маркування – автоскла, фар, дзеркал, дисків, бамперів і інших елементів кузова.

protivougonnaya-markirovka-avtostekla-3

Нехай Ваш автомобіль завжди в повній комплектації буде радувати Вас кожен день!

Підпишіться на нас у Facebook і Instagram і будьте в курсі цікавих новинок.

Також, вам буде цікаво ...