\ Новини \ Ремонт сколів на лобовому склі

Ремонт сколів на лобовому склі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Основна мета ремонту сколів полягає у відновленні пошкодженої ділянки. Для цього застосовується спеціальні полімери – адгезійні смоли. Останні наносяться через спецінжектор, який закріплений в монтажний міст. Звичайно, що перед цим пошкоджене місце ретельно очищається і висушується.
Тільки при дотриманні всіх вимог і рекомендацій можливий якісний ремонт сколів. А також професійний інструмент та досвід майстрів. Що, в свою чергу, й дозволить усунути дефекти автоскла.

Якісний ремонт сколів в Одесі


Отже, після підготовки пошкодженого місця – очищення і висушування – необхідно видалити все повітря. Ігнорування цих дій приводить до зниження адгезії полімеру і утворення «повітряних включень».

Наступний етап полягає в заповненні пошкодженого місця вищевказаним полімером. А від вибору щільності полімеру – 10, 50, 60 або 200 cps – залежить, як мінімум, половина успіху якісного ремонту.

Після накладання плівки і впливу УФ-лампою на пошкоджене місце, полімер застигає. «Нарощуючи» при цьому автоскло. На фінішному етапі за допомогою спеціальної пасти і насадки пошкоджене місце полірується.

Після проведення якісного ремонту ховається до 90% візуального дефекту, що доводять результати роботи автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

remont treshhiny i skola mazerati gran turizmo 1

Ось деякі фото з розділу «Наші роботи», які свідчать про якість наших робіт. На прикладі ремонту сколів лобового скла Maserati Gran Turizmo.

remont treshhiny i skola mazerati gran turizmo 2

Якщо Вам потрібен ремонт сколів в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Досвідчений персонал, фірмові матеріали і задоволені клієнти! А все це – якісний ремонт сколів в Одесі.

Заходьте також в наші Facebook та Instagram.

А якщо (не дай Вас від такого!) З’явилося комбіноване ушкодження – скол з тріщинами, то ремонт може бути не ефективний. Як з фінансової, так і з точки зору міцності лобового. Логічніше буде зробити заміну автоскла.

Вартість ремонту сколів на лобовому

Ціна за роботу, як і її тривалість багато в чому залежить від виду відколу. Круглий ( «бичаче око»), півмісяць і т.д. А «зірочка» є найбільш складною щодо ремонту автоскла. Також на вартість ремонту сколів впливає час, який минув з моменту ушкодження.

Тому варто відразу ж задуматися про поїздку, наприклад, в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Приїжджайте – наші фахівці проведуть діагностику ушкодження і визначать вартість ремонту сколів на лобовому склі.

Зауважимо, що в залежності від виду відколу підхід до ремонту повинен бути індивідуальним. Лише недосвідчені фахівці не замарачіваться з цього приводу і, не завжди навіть оцінивши пошкодження, приступають до ремонту. Будьте уважні!

І наостанок, звернемо Вашу увагу, що після ремонту сколів до лобового потрібно обережніше ставиться. Як в літню пору (кондиціонер), так і зимовий (грубка). А отже, відремонтовані автоскла будуть Вас радувати ще не один рік.

Також, вам буде цікаво ...

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro4
Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Читати ...
pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-3
Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш …

Читати ...