\ Новини \ Тонування авто по сучасним технологіям

Тонування авто по сучасним технологіям

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Тонування авто – це перше, що бажає практично кожен автовласник. Захист від сонця, цікавих перехожих і, в той же час, не порушувати ПДР України (наприклад, п. П. 31.4.7). Ось що хочеться отримати. А зсувати шторки вже не те, особливо в 2021 році 😉. Динамічно змінне – електронне тонування авто – якраз є чудовим рішенням. Ви могли вже чути про неї. Сьогодні ще трохи інформації про ці перспективні способи затемнення автоскла.

Також можете ознайомитися в наших новинах про електронні і смарт-тонування авто – тут і тут.

tonirovka-avto-po-sovremennyh-tehnologiyam-3

Тонування авто в Одесі

А якщо Вам потрібна тонування авто в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Ми працюємо з якісними плівками Llumar і UltraVision, перевірені часом.
Залиште заявку на сайті – передзвонимо, проконсультуємо, допоможемо з вибором і якісно встановимо.

Дивіться розділ «Наші роботи» і соцмережі Facebook і Instagram.

Миттєве тонування авто

Отже, задумавшись про установку електронної тонування авто, є кілька варіантів.

По-перше, фотохромне тонування авто. Наприклад, плівкою UltraVision Photochromic. Вона «темніє» і «світлішає» під впливом УФ-випромінювання. У неї є як плюси, так і мінуси. Вибір за вами. Детальніше тут.

По-друге, установка додаткових склопакетів. Технологічно складно (додатковий вага, посилений привідний механізм, доробка дверних карт), затратно, хоч і прикольно.

По-третє, використання смарт-скла. Тут і монохромне (електрохромне) тонування за технологією PDLC. А також електронне тонування за технологією SPD. Остання передбачає як виготовлення автоскла з спецшаром, так і наклеювання особливої ​​плівки. Також варто пам’ятати про сенсорний контролер для настройки світло-пропускної здатності. Зауважимо, що SPD-скло буде служити близько 10 років. Корисний же термін використання SPD-плівки рази в два менше.

tonirovka-avto-po-sovremennyh-tehnologiyam-2

Ну і як не згадати найдорожчий спосіб тонування авто. Заміна автоскла на особливе, яке має шар, який реагує на електричний струм. Наприклад, автоскло Vario Plus (серія Sky і Polar) від американської компанії AGP (American Glass Products). Цікава тема, але дуже-дуже дорога. Тому як потрібно виготовити автоскла по VIN-коду. А з урахуванням того, що їх виробництво в США, ще чекати доведеться, як мінімум, місяць. І віддати близько 5 тис. «вічнозелених» для такого задоволення не кожному по кишені 😊.

І пам’ятайте, що якісне тонування авто неможливе, якщо автоскло має пошкодження.

При наявності відколів або тріщин скористайтеся послугами автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якісний ремонт сколів і тріщин в найкоротші терміни.

Також, вам буде цікаво ...

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro4
Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Читати ...
pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-3
Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш …

Читати ...