\ Новини \ Вітаємо з наступаючим 2022 роком і Різдвом!

Вітаємо з наступаючим 2022 роком і Різдвом!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Дорогі наші клієнти, команда автосервісу Еталон AutoGlass вітає Вас та ваших близьких з наступаючим 2022 роком та Різдвом.

Новий рік – це можливість закрити книгу та почати все з чистого аркуша. Поставити нові цілі, зробити те, що весь час відкладав, стати кращою версією себе. Новорічні свята знову повертають нас у дитинство та дарують віру в краще та більше.

З новим роком і Різдвом!

Дякуємо кожному, що провели цей рік з нами. Обіцяємо, 2022 буде ще кращим. Незабутніх подорожей у новому році, приємних сюрпризів, неймовірних емоцій та досягнень. Бажаємо, щоб рік тигра приніс лише радість, щастя, достаток та любов.

Дякуємо за Вашу довіру та вибір!

Щиро Ваша команда Еталон AutoGlass

Також, вам буде цікаво ...

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro4
Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Читати ...
pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-3
Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш …

Читати ...