\ Новини \ Всім відоме автоскло Fuyao

Всім відоме автоскло Fuyao

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Практично кожен автовласник знає про китайське автоскло Fuyao. Їх відмітною властивістю прі не великому ціннику є бездоганна якість. Автоскло Fuyao можна зустріти на досить великій кількості транспортних засобів. Чим обумовлена така широка присутність на світових ринках? Адже досвід компанії трохи більше ніж 30 років.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-2

Автоскло з логотипом FY

Кожне автоскло компанії Fuyao піддається серйозним процедурам оцінки кінцевої якості. А її продукція відповідає стандартам ISO 9002, QS-9000, VDA6.1 і ISO 14000. Природно, маючи сертифікати якості.
Внаслідок цього китайський скловиробника став одним з провідних постачальником OEM-автоскла. До того ж, отримавши визнання від світових автовиробників.

Замовляйте оригінальне автоскло Fuyao в автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Виконуємо також заміну автосткла та ремонт сколів і тріщин.

Кожне 4-е авто має автоскло Fuyao

20 млн. Автоскла, з яких 25-30% поставляється на вторинний ринок (ARG). Це основні показники продажів компанії. І не тільки за рахунок ринку Китаю (зростаючого не по днях, а по годинах 😊).

До речі, на ринку Китаю Fuyao займає лідируюче положення.

Провідні світові автогіганти комплектують свої авто цими стеклами. Серед них BMW, Ford, GM, Jaguar, Mercedes-Benz, Volvo. Тут же і представники альянсу PSA разом з VAG’овской групою. А також багато азіатських автовиробники – Isuzu, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Toyota і т.д.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-3

З історії компанії

Корпорація FYG (Fuyao Glass Industry Group CO. LTD) почала свою діяльність в 1987 році. Сьогодні її виробничі потужності мають широку географію. 15 міст Китаю і десяток зарубіжних країн – США, Японія, Німеччина, Південна Корея і т.д.

Зауважимо, що в 2016 році в Морейн (штат Огайо, США) компанія Fuyao побудувала «з нуля» і запустила новий завод.

На даний момент він один з найбільших в світі по виробництву автоскла. Понад 400 млн. Дол інвестицій і робочі місця для 2400 співробітників. Цей «внесок» Китаю є зразковим прикладом економічного розвитку.

Маючи власні науково-дослідні центри, персонал компанії вже давно «перевалив» за 25 тисяч співробітників.

vsem-izvestnye-avtostekla-fuyao-4

Асортимент продукції Fuyao

Звичайно, що серед продукції китайського скловиробника можна знайти абсолютно будь-яке автоскло. І з найширшим «функціоналом». Від вбудованих антен, обігріву та захисту від ІЧ та УФ-випромінювання до енергозберігаючого автоскла з гідрофобними покриттями. Особливе місце займають панорамні люки на дахах автомобілів.

Автоскло Fuyao цінують також за високі показники шумоізоляції і удароустойчивости. А це одні з головних «складових» комфортної та безпечної поїздки на автомобілі.

Автоскло Fuyao в Одесі

Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) пропонує Вам автоскла Fuyao за приємними цінами.

В наявності лобові, бокові і заднє скло для багатьох автомобілів. Також зробимо заміну автоскла і якісне тонування автоскла плівками Llumar і UltraVision.

Переконайтеся в якості наших послуг, відвідавши розділ «Наші роботи» і сторінки соцмереж Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...