\ Новини \ Заміна лобового скла на Lexus RX

Заміна лобового скла на Lexus RX

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Автоскло на Lexus RX, як і на будь-якому іншому авто, піддається впливу. В результаті утворюються тріщини, які іноді недоцільно ремонтувати. Дешевше (і більш гарантованим результатом) буде заміна лобового скла на Lexus RX. У цьому матеріалі хочемо трохи розповісти про цю одну з найпопулярніших послуг.

Чи так потрібна заміна лобового на Лексус РХ

Якщо на Вашому Lexus RX лише потертості в зоні роботи склоочисників, то можна обійтися поліруванням автоскла. Це не тільки фінансово вигідніше, але і дозволить зберегти рідне ОЕМ автоскло. А при можливої ​​подальшої продажу – це хороший аргумент!

Однак, потрібно серйозно підійти до вибору виконавців таких робіт. За розповіддю одного з клієнтів – неякісна полірування лобового привела до заміни лобового.

А також камені від попереду їде транспорту, соскабливание льоду в зимовий час і різкі перепади температур. Ось найбільш часті причини появи як малих, так і великих тріщин. І вже заміна лобового на Лексус РХ стає не за горами.

photo 2021-03-29 21-26-23

Повернемося до нашого клієнта, який приїхав замінити лобове. За його бажанням було замовлено автоскло XYG з підігрівом, віконцем під VIN-код, кріпленням дзеркала і датчиків. Клієнт був задоволений якістю установки і вартістю наших послуг.

photo 2021-03-29 21-26-21

У розділі «Наші роботи» можна подивитися результати відвідування автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Від заміни лобового і заднього скла до ремонту тріщин і тонування.

Зауважимо, що при наявності у Вас є (або плануєте встановити) HUD-дисплей вибір лобового на Lexus RX дещо ускладнюється. Оскільки є багато дебатів про «каламутні проекції на китайському склі». Деякі автовласники не бачать різниці з оригінальними по прозорості й міцності. Іншим же безпека перш за все і вони вважають за краще OEM автоскло.

При появі тріщини або наявності подряпин логічніше замовити заміну лобового скла на Lexus RX. Все-таки, це кросовер преміального сегмента. І в ньому все має бути чудово!

Панорамний дах на Lexus RX

І ще однією з «пишнот» є «панорама» на даху. Сьогодні нею не здивувати і хтось скаже, що він не дуже й то потрібен. Однак, відчуття світла, простору і свободи не передати словами.

Маленькі пасажири особливо зацінують цю фішку. Та й ті, хто перебуває на задніх сидіннях неодмінно будуть кайфувати від панорамних видів 😊.

До речі, з приводу люка пара клієнтів заявляли, що їм досить рідко користуються. Не хочеться отримувати «порцію пилу» в салон.

Заміна лобового автоскла на Lexus RX

Телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і замовляйте ремонт люків і панорамних дахів.

При з’явилися ськолах і тріщинах приїжджайте до нас. Проведемо діагностику ушкоджень і запропонуємо Вам оптимальний варіант відновлення автоскла або виконаємо заміну автоскла.

Також затонуємо авто плівками Llumar і UltraVision. Або поклеїти антигравійну бронеплівку.

Підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro4
Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Читати ...
pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-3
Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш …

Читати ...