\ Новини \ Заміна лобового скла на Mazda RX-7

Заміна лобового скла на Mazda RX-7

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Як Ви здогадалися, сьогоднішній гість автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) спортивний і динамічний купе Mazda RX-7. Заміна лобового скла процес вимагає точності та акуратності. Не дарма, власник автомобіля вибрав автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) фахівці роботу виконали на відмінно в короткі терміни.

Mazda RX-7 виїхала на вулиці сонячної Одеси та радує свого власника і пасажирів відмінним оглядом лобового скла.

Дану модель рідко можна побачити на вулицях міста, адже випускався автомобіль тільки з 1978 по 2002 рік. За всю історію Mazda RX-7 було три покоління випуску і кожна з них стала особливою частиною історії Mazda. На японському ринку ця модель називалася Mazda Savanna.

Перше покоління випускалося з 1978 по 1985 рік.

Друге покоління – з 1985 по 1991.

Третє покоління – з 1992 по 2002 рік.

zamena-lobovogo-stekla-na-mazda-rx-7-2

Згодом, Mazda RX придбала культовий статус. Автомобіль став героєм комп’ютерних ігор, фільмів і аніме серіалів, назавжди увійшовши в історію.

Ми настійно не рекомендуємо їздити з тріщиною на лобовому склі. Навіть незначні пошкодження погіршують огляд і в свою чергу можуть створити аварійну ситуацію.

Кожен автовласник вирішує сам їздити з пошкодженим склом або якомога швидше звернутися в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і замінити скло.

Коли лобове скло тріснуло, воно вже втратило здатність протистояти вітрових навантажень, які особливо сильні при великій швидкості руху. Скління в кріпленнях слабшає, і будь-яке попадання стороннього предмета в лобове скло може призвести до повного розсипання скла всередину салону.

Своєчасний візит до Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г – це можливість з мінімальними витратами попередити дорогу заміну автоскла вашого автомобіля.

Наш сервіс Еталон AutoGlass вже понад 25 років займається установкою автоскла, продажем, ремонтом відколів і тріщин на автомобільному склі, а також їх тонуванням. Ми маємо багаторічний досвід роботи й тисячі задоволених клієнтів.  Підписуйтесь на сторінки соціальних мереж Facebook, Instagram стежте за актуальними новинами, акціями та виконаними роботами в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro4
Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Читати ...
pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-3
Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш …

Читати ...