Замовити тонування в Еталон AutoGlass

  Separator

  Тонування автоскла в Еталон AutoGlass плівками Llumar

  123 1

  Оригінальність і стильність своєму автомобілю ви можете додати за допомогою тонування скла, при якому автомобіль виглядає значно солідніше оригіналу.

  Однак, не тільки ці якості потрібні за даної послуги.

  У нашому сервісі Еталон Autoglass тонування скла в Одесі замовити можна як в онлайн – зробити запис на конкретний день і час або офф лайн – приїхати за адресою м Одеса, вул. Небесної сотні, 34г.

  car-glass-tinting-etalon-2

  Ви можете у нас затонувати:

  • Лобове скло;
  • Бічне;
  • Заднє.

  Основні переваги і вигоди тонування стекол

  Основна якість – це захист від відблисків сонця. При нанесенні плівки, тобто зробивши тонування скла, ви скорочуєте проникнення променів сонця і тим самим збільшуєте безпеку своїх поїздок.

  Також, при нанесенні плівки на скло, воно стає дещо міцніше, а ніж не затоноване скло вашого автомобіля. І якщо таке скло розіб’ється, то через наявність тонувальної плівки залишки його не розлетяться на всі боки, і що головне в салон авто.

   

  Що примітно, при тонуванні скла відбивається до 85% ультрафіолету.

  Це дозволяє впевнено говорити про захист від вигорання кольору матеріалів салону автомобіля як взимку, так і в літню спеку. Також в холодну пору при тонуванні скла віддача тепла відбувається не так істотно.

  Дрібниця, а як то кажуть в Одесі, але приємно.

  Зазначимо, що те тільки захисною чи антибліковою функціями володіє тонування скла, але й захистом від допитливих перехожих. А прозоре скло можна перетворити в якусь суцільну «шторку».

  Тонування скла в Одессі

  Час для тонування скла в нашому сервісі Еталон Autoglass для кожного автомобіля може займати різний час, тому краще уточнити по телефону або зробіть заявку, і наш майстер Вас проконсультує з усіх питань.

  Перевірені матеріали
  від кращих виробників: